Макеевская общеобразовательная школа І-ІІ ступеней № 90

Бібліотекар Макіївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №90

Романова Людмила Олександрівна

Завдання бібліотеки

• Забезпечення навчально-виховного процесу і самоосвіти шляхом бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування учнів і вчителів.
  • Формування у школярів навичок незалежного бібліотечного користувача, інформаційної культури читання.
  • Вдосконалення форм і методів роботи з читачами.
  • Поліпшення диференційованого обслуговування користувачів бібліотеки,  організація учбового фонду з урахуванням зміни читацьких інтересів.
  • Збір, накопичення, обробка, систематизація педагогічної інформації, доведення її до користувачів.

Основні функції бібліотеки

• Освітня - підтримка і забезпечення освітніх цілей, сформованих в концепції школи і в шкільній програмі.
  • Інформаційна - надання можливості використання інформації незалежно від її вигляду, формату і носіях.
  • Культурологічна - організація заходів, які виховують культурну і соціальну самосвідомість, які сприяють емоційному розвитку учнів.

віртуальні виставки: